Z ŻYCIA WZIĘTE

WARSAW HOME EXPO 2019 - z miłości do drewna cz.2

Anna Molin
05 październik 2019

Jak przystało do trendu nawiązującego do natury, tak nie mogło na targach zabraknąć również drewna i wszystkiego co da się z niego zrobić. Aż postanowiłam poświęcić mu oddzielny wpis. A co oni potrafią z drewna zrobić to sami zobaczcie.

 

Oczywiście mogliśmy zobaczyć wszelkiego rodzaju artystyczne przedmioty tworzone z monolitów. Przedmioty takie jak stoły, stoliki czy hokery idealnie wpasowują się do użytku codziennego.

Ciekawe formy

 

Niekurzy mieli też inny pomysł na drewno, robiąc w formie trójwymiarowych map zarówno obrazy jaka i stoliki np kawowe. Na razie mapy pokazują dno oceanów czy mórz, ale ponoć będą też przedstawiać góry :-)

Dla miłośników większej klasyki też coś się znalazło. Nowe podejście do drewna. Można przecież je wyfrezować, zrobić wstawki z metalu, zrobić z nich piękne drewniane, niestandardowe bo ponad 2 m drzwi, czy piękną elewacje lub wykorzystać jako przyjazną dla oka formę mebla do domu. 

Nie zabrakło też solidnych mebli ze sklejki, które przeważnie są wykorzystywane jednak w meblach dla najmłodszych lub na naszych czworonożnych pupili. 

 

 Czy o czymś zapomniałam wspomnieć? Chyba TAK, ale to może będzie historia na oddzielny wpis   ;-)

SPODOBAŁ CI SIĘ NASZ ARTYKUŁ? 

Udostępnij go znajomym :)

Podobne artykuły:

Warsaw Home Expo 2019 - cz.1

Jak oszczędzać z aarchiteketem wnętrz

Warsaw Home Expo 2019 - cz.3