Z ŻYCIA WZIĘTE

WARSAW HOME EXPO 2019 - i nastała jasność cz.3

Anna Molin
09 październik 2019

Oświetlenie często pomijane przez Inwestorów, a to ono ma bardzo duży wpływ na komfort i wygląd danej przestrzeni. To oświetlenie może nam stworzyć nastrój, ale może też nas irytować i nam przeszkadzać. Dlatego jest bardzo ważny zarówno jego rozkład jak i dobór odpowiednich opraw. Dziś chcę skupić się na estetycznym  aspekcie, ponieważ to on skupiał uwagę na targach.

Jakie lampy królowały na targach? Wydaje mi się, że jednak robione ze szkła. W różnych formach, kształtach i kolorach, przez ikony designu po fajną próbę stworzenia czegoś miłego dla oka.

     

Coraz częściej też można było zobaczyć oprawy 'mleczne', które są mniej męczące dla oczu.

 

Nie zabrakło również opraw, które wyróżniały się na tyle, że nie dało się przejść obojętnie koło nich. To już były instalacje artystyczne.

 

W tym gąszczu światełek, które atakowały z każdej strony, prostota i nowoczesność również dała się zauważyć.

Tak jak sztukateria zdobi ściany, tak i włączniki, czy nawet kable mogą to robić. Ciekawa jestem ilu z Was odważyłoby się na puszczenie kabli po tynku ;-) 

     

Bardzo miłą niespodzianką na targach okazała się firma robiąca ... 'świecące liny', które wyglądają naprawdę ciekawie. Ja już mam pomysł na ich wykorzystanie , a Ty? ;-)

Mam nadzieję, że spodobała Wam się trzy etapowa fotorelacja z targów  ;-) Na tym blogu sukcesywnie będzie pojawiać się więcej ciekawych tematów z designu oraz porad dotyczących wystroju wnętrz, więc wpadajcie tu częściej ;-)

SPODOBAŁ CI SIĘ NASZ ARTYKUŁ? 

Udostępnij go znajomym :)

Podobne artykuły:

Warsaw Home Expo 2019 - cz.1

Jak oszczędzać z aarchiteketem wnętrz

Warsaw Home Expo 2019 - cz.2