O FOR STYLE

For Style  – pracowania stylu to nie tylko zwykłe projektowanie wnętrz, to zrozumienie przyszłych domowników, filozofia ale również podróż jaką odbywamy razem.  Podczas tej podróży wspólnie decydujemy którą drogą idziemy . . .

Anna Molin

architekt wnętrz

 Architekt wnętrz, home stager oraz właścicielka studia projektowego 4-style. Już jako mała dziewczynka malowała po ścianach i wiedziała, że metamorfoza wnętrz będzie jej pasją, a od ponad dziesięciu lat zajmuje się tym zawodowo.

„Mam nadzieję, że połączy nas wspólna wizja Waszej przestrzeni. Każdy marzy o wyjątkowej przestrzeni, pasującej do osobowości i przyzwyczajeń. Dodatkowo wnętrza dla większość z nas powinny być oryginalne oraz posiadać niepowtarzalny klimat. Taki właśnie ‚idealny świat’ nasza pracownia stylu pomoże Wam stworzyć zarówno w domu, biurze, kawiarni, jak i w ogrodzie. Projektowanie wnętrz jest moją pasją. Nasze kreatywne pomysły i marzenia konfrontujemy
z realiami, aby wnętrze było dla Was zachwycające, „szyte na miarę’ i, rzecz jasna, funkcjonalne oraz praktyczne. Abyście w nowo zaprojektowanej, wymarzonej przestrzeni cieszyli się każdą spędzoną chwilą.”

Nasze studio projektowe zajmuje się projektowaniem wnętrz z duszą. Najważniejsze w naszej pracy jest poznanie Inwestora, Waszych marzeń, pragnień i upodobań. Jesteśmy przekonani, że aby stworzyć wymarzone wnętrze architekt wnętrz musi wiedzieć co lubicie najbardziej, a za czym nie przepadacie. Dzięki takiej filozofii pracy nie tylko poznasz swój styl, ale również wyruszysz
z nami w ciekawą podróż w świat wyobrażeń o Twojej idealnej przestrzeni, którą pomożemy Ci zmaterializować ujmując w realne kształty Twojego wnętrza.

Studio projektowe mieści się w Warszawie, ale to nas nie ogranicza. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie jakie nam zaproponujecie :-)

Etapy projektu:

ETAP 1

układ funkcjonalny w formie rzutów 2d

ETAP 2

wizualizacje 3d

wszystkich projektowanych pomieszczeń

ETAP 3

rysunki techniczne dla wykonawców

lista materiałów

Opinie o naszej pracy:

Jesteś genialna. Wszystko wygląda cudownie i tak jak chciałam. Szafy do zabudowy obłędne, kuchnia i salon zapiera dech. 
Nie mówiłam Ci bo mi gdzieś to uciekło ale zawsze marzyłam o przeszklonych drzwiach oddzielających salon od kuchni. A Ty mi to dałaś.  Bardzo mi się podoba
Jola L.
Ożarów Mazowiecki

Pani Aniu, wracam wieczorem do domu, patrze na mieszkanie i aż chce się żyć. Dziękuję!

Małgorzata L.
Izabelin

"Jeden gram praktyki jest lepszy

niż tona teorii"

Chcesz dołączyć do zespołu lub nawiązać współpracę ...

Wyślij do nas pod adres mailowy  projektanci@4-style.pl swoje CV/ portfolio czy ofertę

lub znajdź nas na mediach społecznościowych