O For Style

For Style  – pracowania stylu to nie tylko zwykłe projektowanie wnętrz
i ogrodów, ale również podróż jaką odbywamy razem. Podczas tej podróży wspólnie decydujemy którą drogą idziemy….

 

ANNA MOLIN

Architekt wnętrz, home stager oraz właścicielka studia projektowego 4-style. Już jako mała dziewczynka malowała po ścianach i wiedziała, że metamorfoza wnętrz będzie jej pasją, a od ponad dziesięciu lat zajmuje się tym zawodowo.

„Mam nadzieję, że połączy nas wspólna wizja Waszej przestrzeni. Każdy marzy o wyjątkowej przestrzeni, pasującej do osobowości i przyzwyczajeń. Dodatkowo wnętrza dla większość z nas powinny być oryginalne oraz posiadać niepowtarzalny klimat. Taki właśnie ‚idealny świat’ nasza pracownia stylu pomoże Wam stworzyć zarówno w domu, biurze, kawiarni, jak i w ogrodzie. Projektowanie wnętrz jest moją pasją. Dlatego nasze kreatywne pomysły i marzenia konfrontujemy z realiami, aby wnętrze było dla Was zachwycające, „szyte na miarę’ i, rzecz jasna, funkcjonalne oraz praktyczne. Abyście w nowo zaprojektowanej, wymarzonej przestrzeni cieszyli się każdą spędzoną chwilą.”

 

Nasze studio projektowe zajmuje się projektowaniem wnętrz z duszą. Najważniejsze w naszej pracy jest poznanie Inwestora, Waszych marzeń, pragnień i upodobań. Jesteśmy przekonani, że aby stworzyć wymarzone wnętrze architekt wnętrz musi wiedzieć co lubicie najbardziej, a za czym nie przepadacie. Dzięki takiej filozofii pracy nie tylko poznasz swój styl, ale również wyruszysz z nami w ciekawą podróż w świat wyobrażeń o Twojej idealnej przestrzeni, którą pomożemy Ci zmaterializować ujmując w realne kształty Twojego wnętrza.

Studio projektowe mieści się w Warszawie, ale to nas nie ogranicza. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie jakie nam zaproponujecie :-)